Logo Party Bagety

Nabídka naší bageterie a pekárny

Rohlíky

Rohlíky Chleba už dnes peče každý druhý, ale takový pořádný poctivý rohlík, ten nám fakt chyběl. A tak jsme měsíce ladili a ladili, až jsme ho vyladili. Zapomeňte na suché rohlíky, které znáte ze superhypermarketů, ty jsou dobré možná tak pro psa. Na našem 100 g vláčném rohlíku si pochutnáte, i když ho sníte samotný. Ale pozor, když jednou náš rohlík vyzkoušíte, už není cesty zpět :-)

Loupáky

Loupáky Zapomeňte na croissanty, loupáky jsou přece klasika dětství snad každého z nás. A náš legendární loupáček o 100 gramech Vám chuť z dětství nejenom připomene, ale věříme, že i překoná. Zapijte kvalitním kakaem a recept na zvednutí nálady i za pošmourného rána je na světě.

Pletýnky

Velký hlad? Pak je tu naše pletýnka. Stačí namazat máslem, přidat šunku nebo salám a uspokojí i hladového dřevorubce :-) Ti kreativnější z vás z ní určitě připraví nezapomenutelnou plněnou bagetu. Pak se nám s ní nezapomeňte pochlubit na Instagramu.

Koláče

Koláčky Přiznivce sladkého pečiva určitě potěší naše koláče plněné tvarohem, povidlím, mákem nebo meruňkovým džemem. Čas od času zařazujeme do nabídky i nějakou tu speciální náplň, stačí sledovat náš Facebook a přijít včas. Většinou se po nich rychle zapráší :-)

Uzlíky

Říkáte, že rohlíky jsou pro Vás nuda? Co už, uzlík je skvělá alternativa.

Briošky

Brioška Znáte to – teplé letní večery, grilovačky v plném proudu a chcete svoje přátele potěšit Vaším burgerem z dokonalého masa... Ale kde k němu vzít i dokonalou briošku na burger? Přeci u nás :-) Dodáváme je do několika restaurací i rozvozů zaměřených na kvalitní burgery a nedají na ně dopustit. V grilovacím období na prodejně najdete její 130 g variantu. Mimo grilovací období jsou na objednání, stejně jako i menší varianty 80 g a 100 g.

Bagety

Bageta Naše vlajková loď, na jejichž základě vlastně celý koncept naší firmy vzniknul. Nabízíme ve spoustě variant (viz náš e-shop) a nově ve dvou velikostech, takže si u nás vyberete, ať už potřebujete vyřešit rychlý oběd nebo jen zahnat hlad malou sváčou. Malé jsou také vhodné na pohoštění větší společnosti, párty (jo, proto Party Bagety!), státnicovou porotu, konferenci, meeting, briefing, brainstorming :-D Ověřeno množstvím spokojených firemních zákazníků, pro něž catering zajišťujeme. V bageterii naleznete menší průřez z naší nabídky v omezeném množství, takže pro Vaše akce určitě doporučujeme objednat dopředu, ať už online nebo telefonicky či osobně.

Chlebíčky

Chlebíček Obložený chlebíček je druh studeného jídla, které se skládá z vekového pečiva ozdobeného dalšími potravinami. Typickým pokryvem chlebíčků jsou různé saláty, zelenina, uzeniny, sýry, vajíčka a další. Tak alespoň praví Wikipedie. A má pravdu! My jen dodáme, že u nás najdete i hodně netypických "pokryvů" 😀 Veku si samozřejmě pečeme svoji, speciálně vyladěnou, aby s ní chlebíček fungoval naprosto dokonale. Stejně jako v případě baget naleznete v bageterii jen průřez z naší nabídky v omezeném množství, takže na akce určitě objednávejte dopředu online, telefonicky či osobně.

Kanapky

Kanapky Kanapka je v podstatě menší sestra chlebíčku. A větší sestra jednohubky. Prostě, znáte to – chlebíček je někdy moc velký a jednohubka zase malá, že se pro ni asi nestojí za to nahýbat. Kanapka to řeší. Také perfektní občerstvení pro oslavu, státnicovou porotu, konferenci, meeting,... však už víte a určitě tedy objednáváte dopředu.

Polévka dne

Každý den pro Vás vaříme chutnou teplou polévku. K ní náš vyhlášený rohlík a lehký oběd máte vyřešen. A jakou že polévku máme dnes? To zjistíte zde.

Provozovatel / Sídlo společnosti:
CRAZY BAGI s.r.o.
Sousední 285/21, 621 00 Brno
IČO: 04300700 / DIČ: CZ04300700
C 89079 vedená u Krajského soudu v Brně
Všeobecné obchodní podmínky
Prodejna / bageterie:
Party Bagety
Příkop 29 (mapa)
602 00 Brno
Otevřeno Po-Pá 7:30 - 16:00
Kontakty:
+420 737 971 125
kontakt@party-bagety.cz
Facebook
Instagram